Coşkun Sabah’ın “Apartmanda Otursam TOKİ Binalarını Tercih Ederdim” Sözleri Gündem Oldu

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, GÜNAYDIN’a çok özel açıklamalarda bulundu. Tuğba Kalçık’ın sorularını yanıtlayan Sabah, yaşanan deprem felaketi ve sonrası hakkında konuştu.

Şarkıcı Coşkun Sabah, Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık’ın sorularını yanıtladı.

Tuğba Kalçık ünlü şarkıcıya bu süreçte tribünlerde siyasi sloganların atılması hakkındaki düşüncelerini sordu. Galatasaray Kongre Üyesi Sabah ise, “Böyle bir felaket yaşandıktan sonra hükümeti suçlayıp, istifa sloganı atmak büyük bir haksızlıktır.” cevabını verdi.

Coşkun Sabah, yaşanan deprem felaketinin 550 yılda bir yaşandığını, böyle bir zamanda da ‘hükümet istifa’ sloganının atıldığını söylüyor. Hükümetin üstüne düşeni yaptığını söyleyen Coşkun Sabah, bu işin altından kimsenin kolaylıkla kalkamayacağını düşünüyor.

Bölge halkını yalnız bırakmamak adına bakanlardan bürokratlara herkesin bölgelerde uyuduğunu söyleyen Sabah, böylesine büyük bir felakette herkese yetişmenin mümkün olmadığını ve Cumhurbaşkanımızın yaşanan eksikliklerden dolayı ‘helallik’ isteyecek kadar samimi bir lider olduğunu söylüyor.

Hükümeti suçlayıp, istifa sloganı atmanın büyük haksızlık olduğunu düşünen Galatasaray Kongre Üyesi Sabah, tribünlerde siyasi sloganların atılmasının anayasal bir suç olduğunu söyleyerek herkesin sağduyu içinde hareket etmesi gerektiğini belirtiyor.

Tuğba Kalçık, Cumhurbaşkanımızın bir yıl içinde bölgeye yeni konutlar inşa edileceğini açıkladığını söyleyerek, şarkıcının bu açıklama hakkındaki görüşlerini sordu.

Cumhurbaşkanımızın bu zamana kadar verdiği tüm sözleri tuttuğunu söyleyen Sabah, bu konut projesi için de verdiği sözü tutacağına inanıyor. Aynı zamanda ünlü şarkıcı yaşanan bu süreçte bir beste yaptığını açıkladı.

Coşkun Sabah, “Apartmanda yaşasam TOKİ binalarını tercih ederdim.” dedi. Deprem felaketinde TOKİ binalarının yıkılmadığını belirten Sabah, İstanbul’daki TOKİ binalarında yaşayabileceğini söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir