Honor 80 GT çeşitlenmeye devam ediyor

Honor 80 GT Çin‘de tanıtıldıktan sonra Aralık ayının sonunda piyasaya sürüldü. Telefon sadece iki bellek konfigürasyonunda piyasaya sürülmüştü. Her iki varyantın da depolama miktarı aynı (256GB) ancak RAM boyutları farklıydı.

Honor iki ay sonra telefonun 512GB depolama sürümünü piyasaya sürdü. Bu varyant 12GB RAM sunuyor. Honor 80 GT’nin yeni 12GB + 512GB bellek konfigürasyonu ¥3,299 (~475$) fiyatla satışa sunuldu. Telefonun bu versiyonu Çin’deki birden fazla platformda satışa sunuldu. Öte yandan, 12GB + 256GB ve 16GB + 256GB sürümler ise şu anda sırasıyla 430$ ve 475$ karşılığında alıcılarının karşısına çıkmış durumda.

Honor 80 GT çeşitlenmeye devam ediyor

Görüldüğü gibi, hem 16GB + 255GB hem de 12GB + 512GB sürümleri aynı fiyata sahip. Daha fazla depolama alanına sahip modeli seçmek, daha fazla RAM’e sahip olan modelden daha iyidir.

Ancak ne yazık ki, bu cihaz yalnızca Çin’e özgü. Honor tarafından bugüne kadar cihazın küresel pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu da büyük ihtimalle Honor 80 GT serisinin Çin dışına çıkmayacağı anlamına geliyor.

Son olarak Honor’un global pazarda da son derece başarılı bir performans sergilediğini belirtelim. Nitekim, bazı pazarlarda şirketin Xiaomi’nin ardından ikinci sırada geldiğine bile rastlayabiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir